The Ultimate Guide To قیمت ایمپلنت دندان

سلام. خسته نباشید. مادر بنده اصلا لثه ندارند و نمی توانند دندان مصنوعی را نگه دارند. باید چکار کنیم. بسیار ممنونم.

قطعا پس از تنظیم فشار خون که به سادگی توسط پزشک متخصص داخلی با دادن چند عدد قرص انجام می شود فشار به ۱۲ تا ۱۳ نزدیک میشود و میشود ایمپلنت گذاشت.

موارد زیادی نظیر شما انجام شده و مطابق مطالعات تغییرات قند پس از جوش خوردن ایمپلنت ها در صورت رعایت بهداشت دهان چندان در ماندگاری ایمپلنت ها موثر نخواهد بود.

بطور متوسط برای دو فک ۱۴ تا ۱۸ پایه ایمپلنت و ۲۴ تا ۲۸ روکش را از هر یک از برند ها مجاسبه بفرمایید .

نیز حدود سه چهار جلسه می باشد که کلا در همان جلسه ویزیت از ابتدا در جریان ریز

یعنی منظورم اینه که فرض کنید من امروز فک بالا رو ایمپلنت کردم و از مطب شما خارج شدم برای ایمپلنت فک پایین چند روز دیگه باید بیام مطب برای فک پایین ؟؟

دندانپزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان دکتر هاشمی انجام میشود.

تقویت شده با فلز متحرک برای جلوگیری از آب شدن استخوان لثه

من دو دندان شماره ۲ فک بالا را یصورت مادرزادی اصلا نداشتم و دندانهای فک بالا من فاصله دارد حال می خواستم بدونم ایا می توان بعد ارتودنسی جای دندانهای شماره ۲ ایمپلنت گذاشت یا اینکه در آن قسمت تراکم استخوان ندارم و باید دندان نیش را جای دندان ۲ جابجا کنم و در جای دندان نیش که تراکم استخوان دارد ایمپلنت بزارم؟

 قیمت ایمپلنت ها با وجود به تغییرات قیمت مواد و اجرت لابراتوارها

ما قیمت ها رو متناسب گذاشتیم ولی امکان دریافت اقساطی نداریم .

ساعت کاری پاِییزه ی مطب شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۶ عصر می باشد 

برای تشخیص قطعی نیاز به رادیوگرافی پانورامیک و شاید هم عکس سه بعدی فک هست ولی تعداد ایمپلنت ها در صورتی که نیاز به بازسازی استخوان نباشد

من خانمی ۴۵ ساله هستم .کلا دندانهای خوبی از اول نداشتم و اکثر دندانهایم روکش می باشد .حدود ۵ سال قبل دو تا از دندانهای فک پایین را کشیدم ولی متاسفانه گرفتاریهایی که باعث شد به همین صورت دندان کشیده شده را رها کنم و با دندانهای سمت دیگر غذا بخورم می خواستم سوال کنم از شما آیا امکان ایمپلنت کردن here یرای من هست حداقل یک ایمپلنت و هزینه ی ایملنت کلا چقدر می باشد ؟ با تشکر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *